<<< повернутися | обговорити на форумі >>

10/05/2024
1995 РІК:

 

2024 РІК:

 

Щорічна конференція Польської Каси Крайової «Зміни в дусі традицій» та урочистості, присвячені 30-річчю скоку ім. Хмілєвського в м. Люблін.

25-26 квітня у місті Люблін (Польща) проходила чергова щорічна конференція Польської Каси Крайової «Зміни в дусі традицій». Також відбулися урочистості, присвячені 30-річчю скоку ім. Хмілєвського в м. Люблін.

 

На запрошення організаторів участь у обох заходах узяв Президент НАКСУ Петро Козинець.

 

Дуже символічно, що ще у 1995 році (29 років тому) саме Люблін та його скоки приймали на стажування одну з перших українських делегацій кредитних спілок. Організатором стажування тоді виступила спілка фабрики самоходів (Люблінський автомобільний завод), яку було створено в 1994 році, а зараз, після об’єднання усіх спілок Любліна і є скоком ім. Хмілєвського, що святкує ювілей. Всі ці роки спілку очолює Богуміл Крищак, якого вважають старожилом кооперативного руху Польщі.

 

У своїй промові Петро Козинець щиро подякував польським колегам за багаторічну співпрацю та підтримку та побажав подальшого процвітання люблінським кооператорам, усій Касі Крайовій та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.<<< повернутися | обговорити на форумі >>