<<< повернутися | обговорити на форумі >> | фоторепортаж з конкурсу (посилання відкривається у новому вікні) >>>

22/11/2012

 

21 листопада 2012 року було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу "Банк року-2012", який щорічно проводиться авторитетним журналом "Банкиръ" та видавництвом "КБД-Видав".

Цей конкурс проводиться вчетверте, проте особливістю цьогорічного заходу стало те, що журнал "Банкиръ" звернув увагу на кредитні спілки і став фундатором окремого напрямку — "Лідер фондового та фінансового ринку-2012". Партнером конкурсу виступила Національна асоціація кредитних спілок України.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу "Банк року-2012" проходила в конференц-залі готельного комплексу Royal Congress Hotel. Зокрема, переможцями в різних номінаціях стали 11 банків, 2 фінансові компанії та 6 кредитних спілок. Серед кредитних спілок лауреатами конкурсу стали:

— у номінації "За послідовний багаторічний розвиток" — кредитна спілка "Господар "м. Макарів Київської обл.);

— у номінації "За високий рівень надійності" — кредитна спілка "Партнер" (м. Славутич" Київської області);

— у номінації "Найбільш відкрита і прозора кредитна спілка " — кредитна спілка "МОЯ РОДИНА" (м. Чернігів);

— у номінації "За високий рівень довіри" — кредитна спілка "Довіра (м. Охтирка Сумської обл.);

— у номінації "За розробку і реалізацію зразкової стратегії розвитку" — кредитна спілка "Наша справа" (м. Куп’янськ Харківської обл.).

Кредитна спілка — член ВАКС "Дія" (м. Мена Чернігівської обл.) була визнана як "Краща кредитна спілка, що працює у сільській місцевості".

Нагороди переможцям конкурсу — членам НАКСУ вручав Президент НАКСУ Петро Козинець. Лідер кредитної спілки "Дія" отримала нагороду з рук Президента ВАКС Вікторії Волковської. Також організатори конкурсу відзначили Національну асоціацію кредитних спілок України почесним дипломом.

Лауреати конкурсу від кредитних спілок у своїх коротких промовах зазначали, що для них особливо важливим є той факт, що сьогодні, у непрості для ринку кредитної кооперації часи, авторитетне і шановане в банківських колах видання відзначило нагородами кращі кредитні спілки поряд з кращими банками України.

НАКСУ щиро вітає переможців і, користуючись нагородою, висловлює свою вдячність видавництву "КБД-Видав" та головному редактору журналу "Банкиръ" Олегу Миколайовичу Капралову за проявлену ініціативу і проведення конкурсу на найвищому рівні.

Більш детально про цей захід та переможців конкурсу ви можете ознайомитись в чергових номерах журналів "Бюлетень кредитних спілок України" та "Банкиръ".

фоторепортаж з конкурсу (посилання відкривається у новому вікні) >>>

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >> | фоторепортаж з конкурсу (посилання відкривається у новому вікні) >>>