<<< повернутися | обговорити на форумі >>

20/10/2023Фото: Kasa Krajowa, Генеральне консульство України в Кракові та Michal Moryl

 

ХХХІ Національна конференція Польської Каси Крайової

 

5 жовтня 2023 року в місті Катовіце (Польща) відбулась ХХХІ Національна конференція Польської Каси Крайової. На запрошення польських колег участь у конференції взяв президент НАКСУ Петро Козинець. Конференція проходила під гаслом «Стрибок у нове десятиріччя».

Як відомо, Національну асоціацію кредитних спілок України з Польською Касою Крайовою пов’язує тісна співпраця з моменту їх створення – майже 30 років. Українські кредитні спілки та НАКСУ високо цінують безпрецедентну допомогу польських колег у стажуванні, різних фінансових програмах, експертній допомозі, лобіюванні інтересів НАКСУ на міжнародному рівні, яку ми отримували від Каси Крайової протягом цих десятиріч.

Рішенням керівництва Польської Каси Крайової за результатами 2022 року НАКСУ було нагороджено вищою нагородою Каси Крайової – почесним знаком «Фенікс», який було вручено на Національній конференції президенту НАКСУ Петру Козинцю. Аналогічну нагороду отримала і ВАКС.

Необхідно також підкреслити, що в ході конференції багато говорилося про солідарність з Україною Польської Каси Крайової та всього польського народу в тяжкі для нас часи, постійну допомогу Україні через відповідну фундацію, яка функціонує за підтримки WOCCU.

Символічно, що активну участь у конференції брали українські консули в м. Кракові та Гданську, які у своїх виступах щиро подякували Касі Крайовій і польським скокам за неоціненну допомогу в боротьбі з московитами.

НАКСУ щиро вдячна польським скокам і Касі Крайовій на надійне плече підтримки у нашій боротьбі з рашистськими загарбниками.

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>