<<< повернутися | обговорити на форумі >>

14/06/2021

 

 

 

Шановні колеги!

Національний банк України повідомляє про початок подання фінансової звітності до Центру збору фінансової звітності на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку https://bank.gov.ua/ua/about/taxonomy в розділі: Інформаційні матеріали та роз’яснення.

Також це повідомлення розміщено на інформаційному сайті Системи фінансової звітності https://frs.gov.ua.

Використання безкоштовного програмного сервісу іXBRL Report – Система створення іXBRL звітності, розробленого за підтримки проєкту USAID/DAI можливе після 14.06.2021. Посилання на програмне забезпечення та Інструкція по використанню розміщено на сайті https://bank.gov.ua/ua/about/taxonomy в розділі: Програмне забезпечення.

Суб’єкти звітування можуть використовувати інше спеціалізоване програмне забезпечення для створення фінансової звітності в форматі XBRL, придбаного (розробленого) на замовлення з урахуванням власних обсягів та потреб.

Повідомлення щодо методу складання фінансової звітності (у разі, якщо суб’єктом звітування обрано варіант складання фінансової звітності, яка містить Звіт про фінансовий стан, складений у порядку ліквідності разом з іншими звітами та примітками (Taxonomy-220-320), такому суб’єкту, для отримання відповідної чернетки (запиту на завантаження) потрібно повідомити про це Національний банк України на електронну адресу : xbrl.registration@nbu.gov.ua.

В такому повідомленні необхідно вказати назву суб’єкту звітування та код ЄДРПОУ.

Інформацію щодо складання суб’єктом звітування консолідованої річної та консолідованої проміжної фінансової звітності прохання надіслати на електронну адресу: xbrl.registration@nbu.gov.ua. У повідомленні вказується назва та код ЄДРПОУ.

Рекомендуємо спочатку сформувати файл фінансової звітності за 2020 рік та подати до СФЗ, і тільки після цього подавати проміжну звітність (у зв’язку з наявністю в ній порівняльних показників на кінець 2020 року).

22.06.2021 в 14-00 заплановано проведення тренінгу щодо формування електронного файлу звітності в форматі iXBRL, його валідації, прийому в Системі фінансової звітності. Посилання на тренінг буде викладено на сайті https://bank.gov.ua/ua/about/taxonomy.

 

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>