<<< повернутися | обговорити на форумі >>

28/05/2021

 

 

 

28 травня 2021 року на платформі ZOOM відбувся «Круглий стіл НАКСУ” з питань інформаційної безпеки та кіберзахисту. Модерувала захід віце-президент НАКСУ Людмила Кравченко. До спілкування долучились представники 46 кредитних спілок системи НАКСУ.

Приводом зібрання стало обговорення опитувальника Національного банку України, до заповнення якого було запрошено, зокрема, і кредитні спілки. Обґрунтування проведення такого опитування, як зазначено у відповідному листі НБУ, полягає у необхідності посилення захисту прав споживачів фінансових послуг, оскільки проблема інформаційної безпеки набула великої актуальності, оскільки, як свідчить аналіз звернень споживачів фінансових послуг, проведений НБУ, останнім часом значно зросла кількість шахрайських дій у сфері небанківських фінансових послуг.

У ході відеоконференції відбулася плідна дискусія, зокрема, стосовно категорій інформації та цілей інформаційної безпеки щодо захисту інформації для фінансової установи, організації системи інформаційної безпеки, дотриманням персоналом правил інформбезпеки, контролю доступу до конфіденційних даних та їх носіїв, фізичної безпеки, організації з протистояння та запобігання загрозам кіберзахисту у фінансовій установі, управління безпекою кіберпростору та багато іншого.

Також, учасники круглого столу мали можливість поставити практичні запитання, що виникали під час заповнення анкети, на які Людмила Кравченко та директор департаменту інформаційних систем та комп’ютерних технологій НАКСУ Андрій Козинець дали вичерпні відповіді.

 

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>