<<< повернутися | обговорити на форумі >>

13/04/2021

 

 

Шановні колеги!

На підставі договору з Національним банком України Центр бізнес-освіти та підвищення кваліфікації Одеського національного економічного університету ЗАПРОШУЄ КЕРІВНИКІВ ТА ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ КРЕДИТНИХ СПІЛОК з 17 по 21 травня 2021 р. узяти участь у навчальних курсах відповідно до програм навчання та підвищення кваліфікації, затверджених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг України (що не заперечує чинному законодавству).

Кваліфікаційний іспит 21 травня 2021 р.

З метою підготовки до іспиту слухачі забезпечуються тимчасовим доступом до бази тестових завдань. Програма навчальних курсів передбачає розгляд питань щодо сучасного стану системи функціонування ринку фінансових послуг.

Підготовку спеціалістів проводять: провідні викладачі Одеського національного економічного університету, фахівці-практики.

Лекції будуть проводитись у формі аудиторних занять з одночасною трансляцією у Skype (для осіб, які обрали дистанційну форму навчання).

Співбесіда (іспит) з представниками екзаменаційної комісії НБУ відбудеться дистанційно у ZOOM.

Навчання та складання іспиту проходить на базі Одеського національного економічного університету. Адреса: м. Одеса, вул. Гоголя, 18, к. 106. По закінченню навчання та складання іспиту видаються свідоцтва встановленого зразка.

Анкету на участь у навчанні та кваліфікаційному іспиті надсилати на e-mail: fpk.oneu@gmail.com.

Довідки за телефоном: (048) 723-05-47 (Козаченко Людмила Євгеніївна,Мальченко Олена Володимирівна); адреса: 65082, м. Одеса, вул. Гоголя, 18, 2-й корп. ОНЕУ, кім. 106, http://oneu.edu.ua/pages/tsentri/fpk/, факс (048) 723-05-47.

 

Анкета: anketa_fp_210413.doc


<<< повернутися | обговорити на форумі >>