<<< повернутися | обговорити на форумі >>

27/11/2018

 
27 листопада у конгрес-холі Президент Отелю в Києві відбувся круглий стіл ХІ Світового Конгресу Українців „Джерела фінансування української громадської праці: кредитові спілки, громадські фундації та фандрейзинг”, у т.ч. панель з обговорення питань кредитної кооперації.

У засіданні взяли участь представники різноманітних українських об’єднань зі США, Канади, Австралії, Іспанії, Бельгії, Аргентини, Греції, президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій, президенти Української світової кооперативної Ради Ольга Шевель, Національної асоціації кредитних спілок України Петро Козинець та Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Ольга Мороз, лідери кредитних спілок — членів асоціацій, представники Нацкомфінпослуг та проекту USAID „Трансформація фінансового сектора”. Модерував засідання Тарас Підзамецький, генеральний директор Української кредитної спілки в Торонто.

Під час засідання було обговорено тему фандрейзингу, у тому числі у співпраці з кредитними спілками, можливості для розвитку української фінансової кооперації у світі та створення кредитних спілок і кооперативних банків з урахуванням вимог євродиректив, кооперативної глобалізації. За підсумками обговорення було прийнято резолюцію, одним із пунктів якої є рішення звернутися до Світового Конгресу Українців із проханням максимально сприяти прискоренню схвалення Верховною Радою України „Проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності кредитних спілок”.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>