<<< повернутися | обговорити на форумі >>

28/12/2016

Вийшов друком черговий номер (№ 4 (66)) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Вийшов друком черговий номер «Бюлетеня кредитних спілок України». Напередодні новорічних свят журнал традиційно відкриває передсвяткова рубрика з теплими щирими привітаннями. Далі у номері ви можете ознайомитися з інформацією про позачергові загальні збори НАКСУ та спільне засідання НАКСУ, ВАКС та проекту USAID CAP, що проходили нещодавно у Києві.

Також свіжий номер «Бюлетеня» містить аналітичну інформацію про підсумки діяльності кредитних спілок за 9 місяців 2016 року (за офіційними даними Нацкомфінпослуг) та аналіз фінансової звітності кредитних спілок — членів НАКСУ за той же період, підготовлену фахівцями фінансового департаменту асоціації.

Про заснування, становлення та розвиток своєї кредитної спілки на сторінках журналу у рубриці „З життя кредитних спілок” розповів Голова правління червоноградської КС „Взаємопоміч” (Львівська обл.) Василь Семич з нагоди 20-річчя установи.

Продовжуючи екскурс в історію української кооперації, пропонуємо до вашої уваги розповідь відомого історика українського кооперативного руху доктора Іллі Витановича про одного з провідних організаторів західно-українського кооперативного будівництва й ідеологів руху Юліана Павликовського.

Багатьох читачів зацікавить матеріал, підготовлений керівником Проекту IFC (з Групи Світового Банку) щодо запровадження в Україні нового інструменту кредитування – аграрних розписок.

Завершують передноворічний номер „Бюлетеня” правові висновки Верховного Суду України у цивільних справах в частині кредитних правовідносин, зокрема, щодо дотримання вимог фінансовими установами Законну „Про захист прав споживачів”, деяких аспектів застосування законодавства при укладанні та виконанні кредитних договорів та ін., які будуть корисними юристам кредитних спілок у їх щоденній роботі.

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>