<<< повернутися | обговорити на форумі >>

11/10/2016

 

З 2 по 9 жовтня на запрошення Ірландської Ліги кредитних спілок Президент НАКСУ Петро Козинець та віце-президент Людмила Кравченко взяли участь у Міжнародній партнерській конференції та тренінгах, що проходили у м. Дубліні (Ірландія).

 

З 2 по 9 жовтня на запрошення Ірландської Ліги кредитних спілок Президент НАКСУ Петро Козинець та віце-президент Людмила Кравченко взяли участь у Міжнародній партнерській конференції та тренінгах, що проходили у м. Дубліні (Ірландія). Як ви знаєте, вже майже два роки йде нарощування рівня співпраці між НАКСУ та Ірландською Лігою кредитних спілок.

Цього року, крім представницьких делегацій кредитних спілок Ірландії, у конференції, яка вже стала традиційною, взяли участь делегації КС Албанії, України, Гани, Ефіопії, Гамбії, Белізу, асоціація „Гардарика” (КС Карелії та С.-Петербургу), Сьєрра-Леоне.
Протягом тижня були проведені заходи, серед яких інтерактивні тренінги, обмін досвідом щодо функціонування стабілізаційних програм, систем гарантування, впровадження нових технологій, стратегічного планування, систем управління асоціацій та кредитних спілок, ролі волонтерства у русі тощо. Учасники партнерського заходу також мали змогу безпосередньо ознайомитися з досвідом роботи ірландських кредитних спілок. Підсумковим заходом стала Міжнародна конференція з широким представництвом кредитних спілок Ірландії.

В ході візиту делегація НАКСУ провела змістовні двосторонні переговори з представниками Ірландської Ліги кредитних спілок та Фундації Ліги КС Ірландії щодо подальшого поглиблення співпраці, включаючи залучення волонтерів Ірландської Ліги до реалізації програми USAID (США) по проекту CAP, який стартує в Україні восени цього року. 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>