<<< повернутися | обговорити на форумі >>

11/07/2016

Вийшов друком черговий номер (№ 2 (64) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Наприкінці червня вийшов друком черговий номер (№ 2 (64) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Номер відкриває інформація про ХХІІІ Звітно-виборну Конференцію НАКСУ та загальні збори ОКС НАКСУ. Окрім загальної інформації про засідання ви можете ознайомитися з річними звітами органів управління НАКСУ та ОКС НАКСУ.

Далі ви маєте змогу переглянути офіційну інформацію Нацкомфінпослуг щодо підсумків діяльності кредитних спілок України за І квартал поточного року. Фінансовий департамент НАКСУ представив у свіжому номері журналу аналіз фінансової звітності кредитних спілок системи НАКСУ за означений період.

На прохання редакції „Бюлетеня кредитних спілок України” авторитетний фахівець у галузі фінансів, кандидат економічних наук Анатолій Дробязко у рубриці „Компетентна думка” надав своє бачення та провів аналіз загальної ситуації в банківській системі, монетарній політиці та економіці держави загалом. Актуальність матеріалу обумовлена поточною ситуацією у банківській системі нашої країни.

У рубриці „З життя кредитних спілок” „батько-засновник” КС „Народна скарбниця” з м. Борщева, що на Тернопільщині, Зіновій Ковбель розповів у інтерв’ю про роботу установи у сучасних умовах.

Розділ „Судова практика” містить закінчення матеріалу щодо узагальненої судової практики застосування судами законодавства, що регулює поруку як вид забезпечення зобов’язання.

У зв’язку зі змінами у формах звітності, а саме доповненням звітних даних Додатком 9, фінансовий департамент НАКСУ підготував для фахівців кредитних спілок докладну інформацію щодо порядку його заповнення з конкретними числовими прикладами.

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>