<<< повернутися | обговорити на форумі >>

05/01/2016

Вийшов друком черговий номер (№ 4 (62) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Вийшов друком черговий номер (№ 4 (62) «Бюлетеня кредитних спілок України».

Традиційно передсвятковий номер відкривають щирі новорічні привітання колегам-спілчанам. Наступний інформаційний блок присвячено міжнародній діяльності НАКСУ, зокрема, щодо візиту Президента WOCCU Брайана Бранча до України та чергового зібрання Європейської мережі кредитних спілок (ЄМКС), на якому Національна асоціація кредитних спілок України увійшла до її складу. Європейська мережа об’єднує рухи кредитних спілок Європи, включаючи системи кредитних спілок Великої Британії, Естонії, Ірландії, Македонії, Польщі та Румунії, а також Всесвітню раду кредитних спілок.

Свіжий номер також містить докладний матеріал про підсумкову конференцію проекту USAID АгроІнвест, який завершив свою п’ятирічну роботу в Україні, та інтерв’ю з керівником напрямку Проекту „Розвиток фінансування малих та середніх виробників” Наталією Ліщитович.

Протягом останнього періоду відбулися два засідання Ради НАКСУ та засідання круглого столу „Діяльність кредитних спілок в умовах сьогодення. Реалії та перспективи”, звіти про які містять сторінки свіжого номера журналу.

Фінансовий блок видання пропонує читачам ознайомитись із фінансовими підсумками діяльності кредитних спілок за 9 місяців 2015 року за офіційними даними Нацкомфінпослуг та аналізом фінансової звітності КС системи НАКСУ за третій квартал 2015 року.

Фахівці юридичного та фінансового департаментів НАКСУ у рубриках „Судова практика” і „Поради та рекомендації” надали читачам інформацію щодо найактуальніших для кредитних спілок правових позицій Верховного Суду та інвентаризації активів і зобов’язань перед складанням річної фінансової звітності за 2015 рік.

Завершує свіжий номер матеріал на передсвяткову тематику.

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>