<<< повернутися | обговорити на форумі >>

15/10/2015

Національна асоціація кредитних спілок України щиро вітає колег з міжнародним професійним святом!

15 жовтня 2015 року усі кредитні спілки України разом із представниками кредитно-кооперативного руху 105 країн (а загалом це 217 мільйонів спілчан) відзначають своє професійне святоМіжнародний день кредитних спілок. Традиційно третій четвер жовтня є не просто святом для усіх, хто присвятив себе кредитній кооперації, а й вдалим приводом висловити вдячність членам кредитних спілок за довіру і невпинну підтримку, відзначити успіхи, привернути увагу до важливої соціальної місії, що її понад два десятиліття виконують кредитні спілки у нашій державі. У цей знаменний для кооператорів день ми вшановуємо всіх, хто зробив внесок у розвиток світового кредитно-кооперативного руху.

Гасло цьогорічного Міжнародного дня кредитних спілок — "Люди допомагають людям". Воно ємно і влучно характеризує кооперативні принципи, яких дотримуються усі кредитні спілки світу. Ця коротка фраза витримала випробування часом — під таким гаслом міжнародне свято спілчан вже святкувалося у 1960-х та 1980-х роках минулого століття. Цього року, додавши до професійного свята сучасного і яскравого дизайну, організувавши День відкритих дверей, конкурси, ярмарки, через радіо- та телепрограми тощо представники фінансової кооперації мають нагоду для підвищення обізнаності людей про переваги кредитних спілок і залучення нових членів до своїх лав.

Національна асоціація кредитних спілок України щиро вітає колег з міжнародним професійним святом! Бажаємо впевненості в завтрашньому дні, міцного здоров'я та успіхів!

 


 

111

 


Національна асоціація
кредитних спілок України
вул. В.Чорновола, 25, оф. 49,
м. Київ, 01135

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня кредитних спілок!

У ці складні для країни часи кредитні спілки є тими фінансовими установами, які об’єднують навколо себе тисячі пересічних громадян і працюють задля їх блага. Нацкомфінпослуг приділяє і буде приділяти особливу увагу розвитку кредитних спілок як важливого сегменту ринку фінансових послуг та сприятиме розбудові міцної та ефективної системи кредитної кооперації в Україні.

Сподіваємося, то спільними зусиллями ми реформуємо ринок кредитної кооперації України відповідно до найкращого досвіду розвинутих країн світу.

Успіхів і натхнення вам у щоденній праці, удачі в добрих намірах, народження та втілення найсміливіших ідей у життя, стабільності, процвітання, благополуччя, оптимістичного настрою, миру!


З повагою
Голова
222 І. Пашко

 

International Credit Union Day

Celebrate with us on Thursday, October 15!


On behalf of World Council of Credit Unions, we want to personally wish you a very happy International Credit Union (ICU) Day.

This year's ICU Day theme, "People Helping People," emphasizes credit unions' longstanding philosophy.

On Oct. 15, we hope you will join us—along with 217 million credit union members in 105 countries—to give this global holiday local significance in your area. For resources and ideas of how to celebrate at your credit union, please visit www.woccu.org/icuday.

We hope you have a fantastic International Credit Union Day. Thank you for making a difference in so many lives!


 Branch

Anne Cochran
Chair

Brian Branch
President & CEO


P.S. Remember to share how you celebrate using #ICUday!<<< повернутися | обговорити на форумі >>