<<< повернутися | обговорити на форумі >>

08/10/2015

Вийшов друком черговий номер (№ 3 (61) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Вийшов друком черговий номер (№ 3 (61) «Бюлетеня кредитних спілок України»

 

Номер відкриває інформація про Міжнародний день кредитних спілок, який святкуватимуть усі кредитні спілки України разом із представниками кредитно-кооперативного руху 105 країн світу 15 жовтня під девізом „Люди допомагають людям”.

Міжнародну тематику продовжує звіт про чергову Всесвітню конференцію кредитних спілок, організовану WOCCU , що проходила у липні у м. Денвері (США), участь у якій від НАКСУ брала віце-президент Людмила Кравченко.

У фінансовому блоці журналу розміщено докладну статистичну інформацію по показниках кредитних спілок світу за даними WOCCU на початок поточного року, підсумки діяльності кредитних спілок України за даними Нацкомфінпослуг та аналіз фінансової звітності КС — членів НАКСУ за І півріччя 2015 р., підготовлений фахівцями фінансового департаменту НАКСУ.

Навчально-методичний центр НАКСУ відзвітував на сторінках свіжого номера про організований і проведений у с. Коблево традиційний бухгалтерський семінар „Застосування МСФЗ та інші актуальні питання діяльності КС”.

Гостями рубрики „З життя кредитних спілок” цього разу стали лідери КС „Гетьман” з м. Прилуки та КС „Промінь” з с. Клітицька, що на Волині.

У розділі „Поради та рекомендації” опубліковано актуальні правові висновки Верховного Суду України та на численні прохання читачів — професійний коментар фахівців фінансового департаменту НАКСУ щодо оновленого законодавства про фінансовий моніторинг у діяльності кредитних спілок.

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>