<<< повернутися | обговорити на форумі >>

10/07/2015

Вийшов друком черговий номер (№ 2 (60) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Номер відкриває інформація про чергове засідання Ради НАКСУ. Наступні сторінки випуску містять докладну інформацію про ХХІІ Звітно-виборну Конференцію НАКСУ та загальні збори ОКС НАКСУ. Окрім загальної інформації про засідання ви можете ознайомитись із річними звітами органів управління НАКСУ та ОКС НАКСУ.

У рубриці „Міжнародний досвід” розміщено статтю про виїзне засідання Ради Директорів Всесвітньої Ради кредитних спілок ( WOCCU ), яке проходило у Львові, та інтерв’ю з Директором Союзу заощаджень та кредитних кооперативів Малаві (Африка) Сильвестром Кадзолою.

Далі ви маєте змогу ознайомитися з офіційною інформацією Нацкомфінпослуг щодо підсумків діяльності кредитних спілок України за І квартал поточного року. Фінансовий департамент НАКСУ представив у свіжому номері журналу аналіз фінансової звітності кредитних спілок — членів НАКСУ за 2014 рік.

Лідери кредитних спілок — „Добродій” з м. Брянки Луганської області, „Благо” з м. Бердянська, „Берегиня” з м. Нововолинська, „Прикарпаття” з м. Коломиї та Снятинської кредитної спілки розповіли в інтерв’ю про роботу своїх установ у сучасних умовах.

Фахівці юридичного департаменту НАКСУ у рубриці „Судова практика” підготували колегам інформацію щодо практики вирішення спорів про визнання умов кредитного договору несправедливими та недійсними.

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>