<<< повернутися | обговорити на форумі >>

25/02/2015

 

24 лютого 2015 року відбулися установчі збори для формування складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України та перше засідання Громадської Ради .

В установчих зборах для формування складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України взяли участь в.о. Голови Комітету Микола Бараш , представники інститутів громадянського суспільства та працівники Комітету.

За результатами голосування до складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України обрано 52 особи – представники інститутів громадянського суспільства. Уповноваженим представником від НАКСУ до складу Громадської ради обрана Олена Комарова, юрист НАКСУ.

На першому засіданні Громадської ради при Антимонопольному комітеті України головою Громадської радибуло обрано Олександра Заваду – члена Президії Асоціації «Українська федерація убезпечення».

Учасники засідання виявили готовність зайняти активну громадську позицію з метою розвитку та захисту економічної конкуренції в нашій державі.

 

Довідково . Громадська рада при Антимонопольному комітеті України  є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, який утворюється при Антимонопольному комітеті України з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Комітету, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері захисту економічної конкуренції.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>