<<< повернутися | обговорити на форумі >>

22/04/2013

Круглий стіл на тему «Регулювання ринку надання позик фізичним особам шляхом адміністрування коштів учасників груп»

22 квітня 2013 року в Антимонопольному комітеті України відбулося засідання круглого столу на тему «Регулювання ринку надання позик фізичним особам шляхом адміністрування коштів учасників груп». У засіданні круглого столу взяли участь представники більшості Державних органів України, зокрема, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури, Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби фінансового моніторингу України тощо.

Під час засідання круглого столу розглядалася проблема, яка останнім часом набула суспільного розголосу і пов’язана із введення в оману громадян України окремими суб’єктами господарювання, які, маскуючись під банки або небанківські фінансові установи пропонують громадянам надання позик на придбання товарів та послуг під низькі проценти чи без процентів, натомість вимагаючи від них здійснення платежів без видачі позик. Було наголошено, що такі дії підривають довіру населення до банківської системи України та негативно впливають на імідж фінансових установ, зокрема, кредитних спілок.

Від Національної асоціації кредитних спілок України активну участь у засіданні круглого столу взяла віце-президент НАКСУ Катерина Калустова. Після детального обговорення вищеназваної проблеми було заплановано проведення ряду заходів на державному рівні.


<<< повернутися | обговорити на форумі >>