<<< повернутися | обговорити на форумі >>

24/04/2015

Вийшов друком черговий номер (№ 1(59) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Вийшов друком черговий номер (№ 1 (59) «Бюлетеня кредитних спілок України».

Номер відкриває офіційна інформація Нацкомфінпослуг про підсумки діяльності кредитних спілок за 2014 рік. Наступні сторінки свіжого номера відведено під аналіз фінансової звітності КС системи НАКСУ за 2014 рік, а також щорічну динаміку показників кредитних спілок — членів асоціації з інформацією щодо членства, активів та кредитного портфеля за результатами 2014 року.

Рубрика „Міжнародний досвід” містить інтерв’ю з Генеральним директором фундації Ліги кредитних спілок Ірландії Аланом Муром, який на запрошення НАКСУ перебував у середині березня в Україні.

З відкритої трибуни на сторінках свіжого номера „Бюлетеня” до читачів звернувся Президент НАКСУ, висловивши власну думку щодо сучасного становища кредитних спілок, їх місця у фінансовій системі України, викликів, що постали перед представниками кредитної кооперації та ін. Думку керівника НАКСУ красномовно підтверджують лідери ряду кредитних спілок, у тому числі статистичними даними за результатами діяльності їх установ.

Про свою роботу у рубриці „З життя кредитних спілок” розповіли лідери чернігівських КС „Народна воля” та „МОЯ РОДИНА”, а також „ФІН-ЕКО” з Києва.

Усім добре відомий просвітянин Євген Дзюба підготував для звіт про VII Свистунівський фестиваль поезії Т.Т. Шевченка, який відбувся попри неспокійну обстановку на Сході нашої держави.

Фахівці юридичного департаменту НАКСУ у рубриках „Судова практика” і „Поради та рекомендації” пропонують читачам інформацію щодо підстав для припинення поруки та огляд змін у законодавстві про працю у 2015 році.

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>