<<< повернутися

 

МІЖНАРОДНЕ БЮРО КРЕДИТНИХ ІСТОРІЙ:
ВАШ ПАРТНЕР В УПРАВЛІННІ КРЕДИТНИМИ РИЗИКАМИ
 

ЗАТ “Міжнародне бюро кредитних історій (МБКІ)” було зареєстровано 6 квітня 2006 року. Засновниками Бюро в рівних частках виступили: Національна асоціація кредитних спілок України (НАКСУ), Кредитінфо Груп Хф. (Ісландія) та Інвестиційно-фінансова група "ТАС".

Міжнародне бюро кредитних історій є інформаційно незалежною організацією, відкритою до співпраці з усіма учасниками кредитно-фінансового ринку.

На сьогоднішній день МБКІ - серед найбільш успішніших та динамічних структур на кредитно-фінансовому ринку України, що пропонує комплекс високоякісних продуктів та послуг для різних видів кредитно-фінансових установ, із застосуванням новітніх інформаційних технологій, досвіду розвинутих ринків та ринків, що розвиваються.

З моменту заснування МБКІ постійно працює над розвитком і вдосконаленням різних аспектів своєї діяльності, включаючи розробку та адаптацію продуктів та послуг відповідно до нагальних вимог і потреб ринку, надання професійних консультацій кредитно-фінансовим установам, розробку та впровадження систем скорінгу і моніторингу клієнтів тощо.

Серед наших Партнерів сьогодні - кредитно-фінансові установи - представники різних сегментів ринку, які здійснюють діяльність по всій території України. Для кожного Партнера ми забезпечуємо високоякісне обсуговування та комплексну підтримку під час співпробітництва.

З моменту першої зустрічі Бюро може запропонувати ефективні аналітичні і технічні рішення для вдосконалення бізнес-процесів Партнера.

Нами було спеціально розроблено проекти внутрішніх положень , за якими впроваджуються принципи роботи Партнера з Бюро. Ми надаємо повну юридичну підтримку під час узгодження умов договору та протягом всіх подальших етапів співпробітництва з Бюро.

Крім того, зважаючи на існування різних програмних засобів, що використовують у своїй роботи наші Партнери, Бюро було розроблено та пропонується безкоштовне налаштовання модулю із трансформування даних, що містять інформацію про кредитні історії позичальників у формат, прийнятний для системи Бюро.

Розуміючи важливість якості надання послуг МБКІ також пропонує конектор бюро, до функцій якого входить автоматизація процесу отримання відповіді на запити до Бюро, аналіз отриманих даних та можливість їх подальшого використання у програмно-аналітичних комплексах Партнерів.

Персонал Бюро завжди готовий запропонувати індивідуальні вигідні умови співпраці для кожної кредитно-фінансової установи, користуючись принципами турботи та уваги до кожного Партнера. Ми готові взяти на себе вирішення всіх питань, які виникають в процесі налагодження ефективної роботи між Бюро та Вашою кредитно-фінансовою установою, розробши оптимальну та взаємовигідну схему співпраці.

Результатом нашої взаємодії є функціонування ефективного інструменту обміну кредитною інформацією , що дозволяє значно зменшити кредитні ризики та вірогідність виникнення безнадійних боргів, підвищити ліквідність Ваших активів, сприяє збільшенню доступу до кредитних ресурсів як широких верств населення, так і підприємств малого та середнього бізнесу, наслідком чого є позитивний вплив на економічне зростання України.

З серпня 2008 року Міжнародне бюро кредитних історій надає надає доступ до бази втрачених та вкрадених паспортів МВС.
Ця послуга, як і всі послуги Бюро, пропонується в режимі реального часу.

 За отриманням додаткової інформації щодо діяльності Міжнародного бюро кредитних історій, звертайтесь, будь-ласка, до нас за наступними реквізитами: www.credithistory.com.ua, е-mail: info @ibch .info.


<<< повернутися