<<< повернутися

 

23 грудня

Відбулося чергове засідання Ради НАКСУ. Це було останнє засідання у цьому році і востаннє члени Ради зібралися за звичною адресою на вулиці Мельникова. Строк оренди приміщення витік і Національній асоціація вже придбала новий офіс за адресою вул. Чорновола, 25, до якого вона повинна перебратися з початку нового року.

Рада заслухала звіт дирекції за період, що минув від останнього засідання. За цей час, – повідомив президент НАКСУ Петро Козинець, – членство Національної асоціації досягло 560 тисяч чоловік, а активи – більше ніж 420 мільйони гривень. Зросла і загальна рейтингова оцінка всіх спілок, що входять до НАКСУ. Тепер вона складає 85 балів.

Відповідно до порядку денного Рада розглянула попередній звіт про виконання бюджету НАКСУ за 2005 рік та розглянула і затвердила плановий бюджет НАКСУ на 2006 рік, розглянула питання про здійснення капітальних інвестицій в приміщення офісу НАКСУ, затвердила постанову президії НАКСУ від 30 листопада про стратегічний план розвитку НАКСУ.

Відносно ініціативи дирекції канадської Програми зміцнення кредитних спілок в Україні (ПЗКСУ) внести концептуальні зміни до цієї програми, Рада обговорила та затвердила позицію НАКСУ, яка є одним з головних партнерів ПЗКСУ, з цього питання і доручила дирекції НАКСУ звернутися з відповідним листом до керівництва та фінансових донорів канадської Програми.

На фінішній прямій року Національна асоціація поповнила свої ряди новими членами. В НАКСУ прийняли “Центр-Кредит” з Улянівки Кіровоградської обл., “Президент-Клуб” з Чернігова, “Освіту” з Вінниці, маріупольський “Бюджет” та чернівецький “Хімзавод”. На правах членів з спеціальним статусом до НАКСУ прийняті “Провесінь” Кіровоград та КС “КСОКГ” (Кредитна спілка офіцерів київського гарнізону”).

За порушення статуту НАКСУ та систематичну несплату членських внесків з НАКСУ виключено спілку “Самопоміч” м. Броди Львівської області. Рада також задовольнила прохання КС “Довіра” з Магдалинівки Дніпропетровської області про припинення членства в НАКСУ у зв’язку з приєднанням “Довіри” до КС “Металург” м. Дніпропетровськ.

Таким чином Національна асоціація кредитних спілок України на 1 січня 2006 року у своєму складі налічує 153 кредитних спілки.

 

 


<<< повернутися