<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

 26 липня

Національну асоціацію кредитних спілок України прийнято в члени Всесвітньої ради кредитних спілок (WOCCU). Рішення про це ухвалили члени Генеральної асамблеї WOCCU, на конференції, що пройшла в Римі 25-27 липня.

На форумі WOCCU було обрано нового голову Ради – Гарі Планка (Gary Plank), який змінив на цій посаді Бобі Маквея (L. R. “Bobby” McVeigh). Гарі Планк, перед тим, як на два роки посісти найвищу посаду Всесвітньої ради кредитних спілок, був першим заступником голови цієї організації. Раніше він був членом виконкому та членом ради директорів Національної асоціації кредитних спілок США (CUNA) та займав високі посади в структурах кредитних спілок кількох штатів.

На цьому ж засіданні Гжегоша Бірецького (Grzegorz Bierecki), президента польської Каси крайової, нашого багатолітнього приятеля та прихильника було обрано секретарем Ради WOCCU.
Виконавча дирекція НАКСУ щиро вітає наших колег з обранням на високі та відповідальні посади, одночасно ми вітаємо всі кредитні спілки – членів НАКСУ з поновленням членства нашої організації у WOCCU, що красномовно підтверджує признання наших успіхів у розбудові кредитних спілок!


Уповноважений представник НАКСУ п. Ігор Ляшок (в центрі) отримує прапор
Всесвітньої ради на цьогорічному засіданні Генеральної асамблеї ВРКС.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>>