<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

12 липня

В рамках підготовки проекту Світового банку "Розширення доступу до ринків фінансових послуг" відбулася зустріч делегації цього банку з представниками Національної асоціації кредитних спілок України. В переговорах взяли участь: новий керівник проекту Світового банку Хормоз Агдай, старший спеціаліст фінсектору Світового банку Анжела Пригожина, керівник української групи управління проектом Наталія Коноваленко, представниця Держфінпослуг Надія Жила, президент НАКСУ Петро Козинець, голова Ради НАКСУ Олександр Башкатов, член наглядового комітету НАКСУ Павло Бурлай, директор міжнародного департаменту НАКСУ Віра Вайсброд, голова правління ОКС НАКСУ Людмила Кравченко.

В ході обговорення завершальної стадії проекту, було досягнуто згоди про механізм дії кредитної лінії для села. Лінія діятиме за схемою: Мінфін - ОКС НАКСУ - кредитна спілка - позичальники.

Також обговорено ряд вимог Світового банку, які повинна виконати українська сторона до надання коштів.
Проект "Розширення доступу до ринків фінансових послуг", що складається з кількох компонентів, зокрема, передбачає відкриття кредитної лінії від 0,5 до 3 млн доларів США на 3-5 років для мікрокредитування фермерів та підприємців у сільській місцевості через кредитні спілки та технічну допомогу ОКС і НАКСУ. За умовами проекту скористатися кредитом можуть також спілки, що не є членами НАКСУ.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>>