<<< повернутися | обговорити на форумі >>

11/08/2015

 

З 30 липня по 4 серпня 2015 року в с. Коблєво Навчально-методичним центром НАКСУ був проведений традиційний бухгалтерський семінар на тему "Застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності та інші актуальні питання діяльності КС". У навчальному заході взяли участь біля 30 представників кредитних спілок України.

 Тему викладали директор аудиторської фірми "НАКС-Аудит" Наталя  Аксьонова та віце-президент НАКСУ з питань саморегулівності, директор фінансового департаменту НАКСУ Катерина Калустова. Протягом навчального тижня були детально розглянуті питання переходу кредитних спілок на міжнародні стандарти фінансової звітності за трьома основними напрямками. По-перше, стосовно особливостей такого переходу, зокрема, щодо управління ризиками, забезпечень, умовних зобов’язань та умовних активів, подій після дати балансу, виплат працівникам. По-друге, щодо ведення податкового обліку у кредитних спілках на загальних підставах. Детально розглядалися загальні правила податкового обліку, податкові різниці, податковий облік доходів та витрат. Найбільш активне обговорення викликало третє питання навчальної програми — щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій у кредитних спілках, а також новації, внесені до Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій” № 569-VIII від 01.07.2015 року. Крім того, були розглянуті інші зміни в законодавстві щодо діяльності кредитних спілок і надані практичні рекомендації щодо їх застосування.

Окрім великого обсягу необхідної інформації кожен учасник семінару отримав ґрунтовні збірники методичних матеріалів.

Кредитні спілки, які не мали можливості взяти участь у вищеназваному семінарі НАКСУ, матимуть змогу відвідати аналогічний семінар, який буде проведено у м. Києві орієнтовано у вересні цього року, або придбати методичні матеріали в електронному вигляді. Заявки на придбання матеріалів прохання надсилати у довільній формі за електронною адресою: . Тел. для довідок: (044) 501-18-74, 501-18-75.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>