<<< повернутися | обговорити на форумі >>

17/03/2015

19 березня 2015 року у Києві Навчально-методичним центром НАКСУбув проведений семінар на тему «Організація та проведення загальних зборів у 2015 році» У навчальному заході взяли участь більше 30 представників кредитних спілок України.

Тему викладала Віце-президент НАКСУ, Голова правління ОКС НАКСУ Людмила Кравченко. Протягом навчального дня було детально розглянуто питання п ро підготовку та організаційні заходи щодо проведення загальних зборів; особливості оформлення протоколу та деяких рішень; приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України Статуту кредитної спілки, Положення про ревізійну комісію; Порядку розподілу доходу та покриття збитків у кредитній спілці; положень кредитної спілки, які регламентують порядок надання фінансових послуг.

Окрім великого обсягу необхідної інформації кожен учасник семінару отримав ґрунтовні збірники методичних матеріалів.

Кредитні спілки, які не мали можливості взяти участь у вищеназваних семінарах НАКСУ, можуть придбати методичні матеріали в електронному вигляді. Заявки на придбання матеріалів прохання надсилати у довільній формі за електронною адресою: . Тел. для довідок: (044) 501-18-74, 501-18-75.


 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>