<<< повернутися | обговорити на форумі >>

24/02/2015

 

23 лютого 2014 року під час перебування на виборчому окрузі на Івано-Франківщині народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко відвідав кредитну спілку „Надія” (м. Тлумач).

В ході зустрічі з колективом Михайло Володимирович детально ознайомився з поточною роботою кредитної спілки, її основними фінансовими показниками. Особливу увагу було приділено виключно важливій соціальній функції кредитної спілки у питаннях розширення доступу населення району до фінансових послуг. Також піднімалось питання щодо важливості неприбуткового статусу кредитних спілок та внесення давно назрілих законодавчих змін до Закону „Про кредитні спілки”. Під час зустрічі було досягнуто домовленості про проведення засідання круглого столу за участю депутата та представників кредитних спілок Івано-Франківської області.

Довідково.

Кредитна спілка «Надія» з м. Тлумач Івано-Франківської області працює з 1998 року. Спілка об’єднує понад 4 тисячі мешканців Тлумацького району. Отже, практично кожне третє домогосподарство району користується послугами цієї спілки. Активи кредитної спілки, які майже на 50% фінансуються за рахунок капіталу, складають 3,8 млн. грн.

Трудовий колектив спілки представлений шістьма працівниками, які протягом 2014 року видали майже 800 кредитів загальною сумою 6,2 млн. грн., серед яких лише на придбання, будівництво, ремонт та реконструкцію житла 221 кредит на 2,2 млн. грн., протягом року видано понад 500 споживчих кредитів загальною сумою біля 2,2 млн. грн.

Підтримка кредитними ресурсами малого підприємництва та сільськогосподарських виробників у 2014 році склала біля 2 млн. грн. кредитів (47 кредитів).

Для довідки: АТ „Ощадбанк” в м. Тлумачі протягом 2014 року видав населенню 250 кредитів на суму 2 млн. грн.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>